تبلیغات
چاوشی موزیک - ۷ موسیقی کسب و کار مبانی شما نیاز به دانستن

۷ موسیقی کسب و کار مبانی شما نیاز به دانستن

جمعه 24 دی 1395 12:49 ب.ظ

 

7 موسیقی کسب و کار مبانی شما نیاز به دانستن

 • 7 موسیقی کسب و کار مبانی شما نیاز به دانستن

  [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] چند صنعتی به عنوان تکه تکه و به عنوان مشکل به عنوان صنعت موسیقی تعریف وجود دارد.

  از نوازندگان مستقل و استودیوهای ضبط به برچسب های عمده و سالن های موسیقی مشهور، ده ها تن اگر وجود دارد صدها نفر از عناصر است که صنعت را تشکیل می دهند به عنوان یک کل – و آنها همیشه متصل و یا یکپارچه به هیچ وجه قابل تشخیص.

  اما اگر شما علاقه وافری به موسیقی، و شما مصمم به ایجاد کسب و کار موسیقی خود را و یا یک بخش از صنعت در برخی از سطح هستید، در اینجا هفت نکته را در مورد دولت از موسیقی می دانم کسب و کار. ترین نوازندگان پیشگامانی از فن آوری های جدید می باشد. این که آیا آن شدن رسانه های اجتماعی و یا سرمایهگذاری پلت فرم، نوازندگان اغلب برای اولین بار به ابزارهای جدید برای درایو تست، و برخی از پیدا کردن موفقیت در این راه. به عنوان مثال، نوازنده مستقل داریا ماسک کشش در گوگل Hangouts پیدا شده است.

  ۲٫ گاهی اوقات، هیچ قافیه یا دلیل برای موفقیت وجود دارد. این امر به ویژه با چیزی به عنوان شخصی و ذهنی به عنوان موسیقی درست است.

  ۳٫ فناوری در حال تغییر روش استودیوهای کار . LANDR یک ابزار آنلاین که به طور خودکار استادان ضبط موسیقی است – و بنا به گزارش، نتایج به پایان رسید کاملا خوب است. تحولات جاری در تکنولوژی همچنان به کاهش نیاز به استودیو ضبط بزرگ بودجه های سنتی، و فرایند تولید است که بیشتر و بیشتر خودکار می باشد. تجهیزات ضبط صفحه اصلی نیز کیفیت مقرون به صرفه و بالا است.

  ۴٫ بلاکچین ممکن است در آینده از این صنعت است. فن آوری زمینه ای ارز رمزنگاری محبوب، مانند بیت کوین است، به عنوان بلاکچین شناخته شده است، و آن را ممکن است یک راه برای کسب و کار موسیقی بیشتر و نوازندگان کسب درآمد کار خود را بدون در نظر گرفتن اشخاص ثالث یک تکه بزرگتر از پای ارائه دهد. اما ساختار صنعت در حال حاضر است مانع از حرکت رو به جلو.

  ۵٫ این تنها صنعت با رشوه است. آن را غیر قانونی برای ایستگاه های رادیویی برای پخش موسیقی در هوا در ازای پول، مگر اینکه آن را به عنوان افشای “اعتبار حمایت شده است.” متاسفانه، فساد ادامه می دهد، و امواج رادیو و تلویزیون جریان اصلی توسط صفحه ۴۰ موسیقی، که نشان دهنده اقلیت بسیار محبوب بود. اگر شما فکر می قطب شمال میمون “مستقل” بود، شما حتی نمی خاراندن سطح از اکثریت مستقل است.

  ۶٫ جریان موسیقی بازار رشد است. و ما در حال رفتن به ادامه به دیدن نوآوری و تحولات جدید در این منطقه است. ممکن است ده ها تن از سایت های جریان در حال حاضر وجود دارد، اما این تعداد به احتمال زیاد به صدها افزایش می یابد، و شاید حتی هزاران نفر.

  ۷٫ انسان ممکن است خلاقیت در گوشه ای . همانطور که معلوم است، ماشین آلات قادر به تولید زیبا، موسیقی احساسی، چیزی بلند تصور می شود غیر ممکن است. آیا این راه موسیقی ساخته شده است را تغییر دهید؟ آیا آن را نوازندگان منسوخ؟ این سخت است برای گفتن دارد.

  منبع

برچسب ها: ۷ ، موسیقی ، کسب ، و ، کار ، مبانی ، شما ،